Nasza oferta jeździecka skierowana jest głównie do dzieci.

Młodym miłośnikom koni i jeździectwa oferujemy kilka wariantów spędzenia czasu z końmi dostosowanych do wieku i umiejętności.

Dorosłym, którzy potrafią już jeździć konno oferujemy możliwość odbycia przejażdżki w teren.

Konie:

Młodym miłośnikom koni i jeździectwa oferujemy kilka wariantów spędzenia czasu z końmi dostosowanych do wieku i umiejętności odwiedzających nas dzieci.

- KUCYKOLANDIA:

Wiek uczestników: od 3 do 12 lat

Ilość uczestników: b/o

Czas trwania: 1.15 – 1.30 minut

25 zł/os dziecko

Spotkanie z końmi w stajni złożone z części teoretycznej, podczas której dzieci poznają podstawowe informacje o rasach, maściach oraz zwyczajach i trybie życia koni. Dzieci zostaną również zapoznane z zasadami bezpiecznego obchodzenia się ze zwierzętami. Podczas części praktycznej uczestnicy będą mieli możliwość wyczyszczenia koni i przygotowania ich do krótkiej przejażdżki na zakończenie spotkania.

- NAUKA JAZDY KONNEJ NA LONŻY

Wiek uczestników od: 8 lat

Ilość uczestników: 1

Czas trwania: 30-35 minut

Cena: 50 zł

Zajęcia prowadzone „jeden na jeden” przez wykfalifikowanego instruktora na spokojnym, dobrze przygotowanym kucyku. Koń kierowany jest przez instuktora za pomocą lonży, podczas gdy młody jeździec wykonuje kolejne ćwiczenia prowadzące do opanowania jazdy konnej

- LEKCJE WOLTYŻERKI

Wiek uczestników: od 4-5 lat

Ilość uczestników: 1-5 dzieci

Czas trwania: ok 45 minut

Cena: 1- 45 zł, 2 dzieci 35 zł/dziecko, 3-5 dzieci 25 zł/dziecko

Woltyżerka polega na wykonywaniu zróżnicowanych ćwiczeń gimnastycznych i akrobatycznych na koniu, w równowadze i harmonii z jego ruchem. Woltyżerka jest idealnym treningiem uzupełniającym dla każdego, kto rozpoczyna naukę jazdy konnej

- DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY NA UJEŻDŻALNI

Wiek: od 8 lat, wymagane podstawowe umiejętności jeździeckie

Ilość uczestników: 1

Czas trwania: ok 45 minut

Cena: 50 zł

Zajęcia polegające na doskonaleniu dosiadu, techniki jazdy, powodowania koniem: zatrzymania, ruszanie, przejścia z chodów niższych do wyższy, wyższych do niższych, zagalopowania, pokonywanie cavaletti.

- WYJAZDY W TEREN:

Wiek uczestników: od 8 lat, umiejętności jeździeckie na poziome średniozaawansowanym

Ilość uczestników: 1-5 osób

Czas trwania: ok 60 minut

Cena: 60 zł/h

Siodło angielskie lub westernowe)– przejażdżka po okolicznych lasach w tempie odpowiednim dla umiejętności jeźdźca: od turystycznego stępo-kłusa po dynamiczny teren z galopem po górskich ścieżkach.