O nas

„Kiedy praca jest jednocześnie realizacją życiowych pasji”

Kiedy praca jest jednocześnie realizacją życiowych pasji – powstaje przyjazne, a zarazem profesjonalne miejsce jakim jest Willa Marianna. Wyjątkowy, prowadzony rodzinnie pensjonat łączący nowoczesną i komfortową bazę noclegową z bogatą ofertą atrakcji i udogodnień dla gości.

Pochodzący z końca XIX wieku budynek, położony jest nad brzegiem górskiej rzeki – Białej Lądeckie, u zachodnich zboczy Gór Złotych, w odległości 1,5 km od centrum Lądka Zdroju i 8 km od Ośrodka Narciarskiego na Czarnej Górze. Nasza oferta stworzona została z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi oraz osobach preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Pokoje

Naszym gościom oferujemy noclegi w przestronnych i wygodnych pokojach z łazienkami oraz rodzinnych apartamentach z łazienką i aneksem kuchennym.

Zarówno pokoje jak i apartamenty cechuje nowoczesny wystrój oraz dbałość o wygodę przebywających w nich gości.
Pokoje hotelowe charakteryzuje stonowana, działająca kojąco na zmysły, biało-szara kolorystyka. W każdym znajduje się też inna fotografia przedstawiająca konie z naszej stajni. Jeden z pokoi został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Apartamenty wyposażone są w łazienkę oraz aneks kuchenny, co czyni je szczególnie wygodnymi dla rodzin z dziećmi. Dodatkową “atrakcją” dwóch z nich są antresole. Posiadamy również apartamenty dwupokojowe.

Atrakcje pensjonatu

„Nigdy człowiek nie zmęczy się bardziej niż podczas szukania wypoczynku” Laurence Sterne

Mamy świadomość jak cenny i rzadki jest czas, który możecie Państwo przeznaczyć na wypoczynek. Rozumiemy też, że nie zawsze na wakacjach ma się ochotę jeździć daleko w poszukiwaniu rozrywki. Dlatego staramy się, by nasz pensjonat oferował atrakcje pozwalające miło spędzić dzień bez konieczności opuszczania naszej posesji.

Rozumiemy także, jak ważne jest, by dzieci miały przestrzeń do beztroskiej zabawy. Nasz ogród i budynek są zagospodarowane w taki sposób, by móc spokojnie sączyć kawę przy stoliku w restauracji, na placu zabaw lub pod wiatą, nie tracąc z oczu dzieci bawiących się w ogrodzie, na placu zabaw lub w kąciku gier i zabaw przy recepcji.

Atrakcje okolicy

„Nie widziałem nigdy uzdrowiska, którego położenie miało wygląd bardziej obliczony na zachowanie czy przywrócenie zdrowia niż Lądek” John Quincy Adams

Lądek Zdrój to jedno z najstarszych znanych w Polsce i Europie uzdrowisk, które od ponad 500 lat wykorzystuje wody termalne w celach leczniczych.

Lądek Zdrój stanowi doskonałą bazę wypadową do Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, który obejmuje trzy pasma górskie Sudetów Wschodnich: Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie i Góry Złote, a także fragment niewysokich wzniesień zwanych Krowiarkami.