Od lat specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych spotkań firmowych i szkoleń.

Komfortowa baza noclegowa, doskonała kuchnia, kameralna atmosfera to nasze podstawowe atuty.

Ponadto, dysponujemy wiatą grillową z kulą disco, miejscem do palenia ognisk, własną stajnią, pięknym ogrodem, boiskiem.

Dodatkowym atutem pensjonatu jest położenie pensjonatu nad rzeczką w pobliżu szlaków pieszych i rowerowych.

Na naszą ofertę dla firm i grup zorganizowanych składają się:

- noclegi w komfortowych pokojach,

- posiłki: śniadania, obiady, obiadokolacje,

- bankiety, których menu dostosujemy do Państwa oczekiwań i budżetu

- kolacje grillowe i ogniska

- atrakcje, których opis znajdziecie Państwo poniżej:

PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ PO LĄDKU ZDROJU – godzinne zwiedzanie Lądka-Zdroju z perspektywy komfortowego wozu zaprzężonego w parę koni pozwoli Państwu przenieść się w czasie do minionej epoki :)

WYCIECZKA BRYCZKĄ DO JASKINI RADOCHOWSKIEJ  to propozycja spędzenia wyjątkowego dnia pełnego atrakcji w harmonii z naturą. Na program wycieczki składa się przejazd i powrót bryczką, zwiedzanie Jaskini Radochowskiej oraz opcjonalnie wizyta w lokalne winiarni, szczegółowy opis atrakcji znajduje się pod adresem: www.jaskiniabryczka.pl

TREKKING NA RUINY ZAMKU KARPIEŃ – wyprawa piesza z przewodnikami sudeckimi. Czas trwania ok 5 godzin, stopień trudności: średni

Po zdobyciu wzniesienia, na którym znajdują się ruiny zamku rycerza-rozbójnika Hinko Krusiny.Na uczestników wyprawy wewnątrz pozostałości murów zamkowych czeka w ukryciu Restauracja Leśna, czyli poczęstunek regeneracyjny na łonie natury.

Dodatkową atrakcję może stanowić profesjonalny pokaz sokolniczy – spotkanie z ptakami drapieżnymi – prowadzone przez parę profesjonalnych sokolników prezentujących swoich podopiecznych: puchacza sowy, jastrzębie i sokoły.

Powrót do pensjonatu.

Koszt:

- przewodnicy: 250 zł/netto

- sokolnicy: 500 zł/netto

- + catering

SYMULACJA RAJDU TERENOWEGO: Uczestnicy w teamach 3-osobowych zostają przydzieleni do aut wyprawowych. W każdym samochodzie znajduje się instruktor, jednak to uczestnicy będą pokonywać przygotowaną wcześniej i oznakowaną trasę rajdu. Rajd ma charakter rywalizacji. W oparciu o przydzielone „roadbooki’” uczestnicy pokonują poszczególne przeszkody terenowe, zdobywając pieczątki w kolejnych punktach kontrolnych.

Czas trwania: 5-6 godzin

Koszt:

- 1100 zł/netto: auto dla 3 osób x 15 lub 16 aut

- 1800 zł/netto: przygotowanie trasy, znakowanie odcinków, pieczątki, roadbooki

- + catering

MINI ZAWODY ZRĘCZNOŚCI POWOŻENIA: zabawa z podziałem na drużyny . Każda drużyna wybiera spośród siebie powożącego, który będzie miał za zadanie pokonać zaprzęgiem parokonnym przygotowany tor przeszkód. Liczy się czas oraz precyzja przejazdu. Pozostali członkowie drużyny wykonują na poszczególnych stacjach punktowane zadania. Na końcowy wynik składa się punktacja z zadań, zręczność powożenia oraz czas.

- 35 zł/os

Powyżej przedstawiono jedynie skromną część możliwych wariantów aktywnego spędzenia czasu. Zależnie od potrzeb i oczekiwań klientów organizujemy:

- atrakcje linowe i wspinaczkowe

- przejażdżki i wycieczki bryczkami

- warsztaty kulinarne

- pokazy sokolnicze

- zabawy teambuildingowe

- spływy pontonowe

- zwiedzanie pobliskich jaskiń, kopalń oraz atrakcji takich jak Twierdza w Kłodzku

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem omówienia szczegółów oferty