Noclegi w górach

01.04.2022 - 31.12.2022

1. Noclegi w górach - komfortowe noclegi i udany wypoczynek w zimie i lecie

2. Noclegi w górach - co oferuje Kotlina Kłodzka i jej okolice?

3. Willa Marianna fajne miejsce na wypoczynek z dala od tłumów

4. Ile kosztuje nocleg w pokoju w górach?

5. Czy mogę zabrać ze sobą psa/kota na urlop w górach?

Noclegi w górach - komfortowe noclegi i udany wypoczynek w zimie i lecie

Polskie góry zachwycają turystów krajowych i zagranicznych. Pozwalają na poznanie naturalnej, niczym niezmąconej przyrody. Głęboki oddech na zdobytych szczytach, jest jedną z najprzyjemniejszych chwil naszego życia. Szczególną popularnością cieszy się Kotlina Kłodzka leżąca w zagłębieniu Sudetów Wschodnich i Środkowych. By móc czerpać maksymalną radość i komfort podczas pobytu zarówno latem, jak i zimą, warto znaleźć fajne noclegi w górach, które pozwolą na relaks oraz regenerację sił podczas górskich wędrówek lub zimowych szaleństwach na stokach narciarskich.

Noclegi w górach - co oferuje Kotlina Kłodzka i jej okolice?

Ziemia Kłodzka obfituje w wiele, różnorodnych atrakcji turystycznych m.in. Jaskinia Radochowska, wieża widokowa na Borówkowej Górze czy Zalew w Starej Morawie. Góry Złote są przepięknym, długim  pasmem sudeckim, obfitują w ścieżki rowerowe m.in. Singletrack, szlaki piesze oraz atrakcje narciarskie jak np. Czarna Góra czy stacja narciarska w Lądku-Zdroju, dzięki czemu o każdej porze roku będziemy mogli odpocząć od tłumu i zgiełku miast, rozkoszując się pięknem gór, korzystając z atrakcyjnych noclegów.

Szczególną popularnością cieszą się noclegi w górach w Masywie Śnieżnika, który jest rewelacyjną bazą wypadową zarówno na weekend, jak i rodzinne wakacje. Latem do zdobycia mamy przepiękny szczyt - Śnieżnik (1425 m n.p.m). Jeśli wybierzemy klimatyczny nocleg w górach porą zimową, w niedalekim sąsiedzie warto skorzystać z nowoczesnych stoków narciarskich, m.in. w Czarnej Górze, Lądku-Zdroju lub Kamienicy

Osoby aktywne z pewnością docenią dobrze przygotowaną infrastrukturę turystyczną. Na terenie Czarnej Góry funkcjonuje wypożyczalnia rowerów górskich, którymi można zdobywać niezliczone miejsca doskonałymi szlakami turystycznymi,  a także szkoła nauki jazdy na nartach i liczne wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Wybierając się do Kotliny Kłodzkiej bez względu na porę roku, gwarantujemy sobie udany wypoczynek. Podobnie jak cały Dolny Śląsk, kusi ona pięknem i szeroką gamą atrakcji turystycznych. Oprócz aż ośmiu przedstawicieli Korony Polski, Kotlina Kłodzka oferuje nam możliwość zwiedzania wielu pałaców i zamków, fortu w Srebrnej Górze czy podziwiania widoków z wielu wież widokowych m.in. z Borówkowej Góry.

Noclegi w górach w Willi Marianna - fajne miejsce na wypoczynek z dala od tłumów

Jedną z najbardziej malowniczych miejscowości, jaką możemy wybrać na nocleg w górach jest Lądek-Zdrój. To właśnie tu kryje się Willa Marianna - miejsce oferujące rewelacyjny nocleg w górach. Obiekt położony jest w Górach Złotych w Masywie Śnieżnika, do którego trasą pieszą powinniśmy dotrzeć w około 8 godzin. Od Gór Stołowych obiekt oddalony jest o 52km. Szukając fajnych noclegów z możliwością wyżywienia, warto skorzystać z oferty Willi Marianny. W jej niedalekim sąsiedztwie będziemy mogli skorzystać z dobrze wyposażonych stoków narciarskich, np. w Czarnej Górze, który oddalony jest od miejsca noclegowego zalewie 25km lub lokalnej stacji narciarskiej w Lądku-Zdroju. Okolica obfituje także w ścieżki rowerowe, piesze czy cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością single tracki. Willa Marianna przygotowała szczególne atrakcje dla swoich gości - do dyspozycji oddana jest stadnina koni, która wzbudza szczególny zachwyt wśród najmłodszych gości. Przestronne, zadbane i czyste pokoje, uzupełnione o dobrze wyposażone aneksy kuchenne, czekają na turystów przez cały rok. Willa jest także doskonałym miejscem na nocleg w górach dla rodzin. W celu indywidualnego dopasowania do potrzeb przybyłych gości, Willa Marianna oferuję różnorodne pakiety noclegowe. Do naszej dyspozycji pozostaje nocleg ze śniadaniem, ze śniadaniem i obiadokolacją bądź bez wyżywienia - wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji. Szczególny nacisk kładziony jest na turystykę rodzinną oraz rowerową, w naszym pensjonacie możesz również wypożyczyć rower oraz wykonać niezbędne naprawy.

Ile kosztuje nocleg w pokoju w górach?

Ceny noclegów na terenie Kotliny Kłodzkiej są bardzo zróżnicowane, najtańsze propozycje zaczynają się od około 50 zł. Wszystko zależy od standardu ośrodka, pensjonatu lub hotelu oraz opcji wyżywienia i atrakcyjności okolicy, w jakiej znajduje się obiekt. W Willi Marianna cena za nocleg bez wyżywienia zaczyna się już od 148,50 zł za osobę.

Więcej informacji o aktualnych ofertach znajdziesz w zakładce oferty i pakiety.

Czy mogę zabrać ze sobą psa/kota na urlop w górach?

 Tak, Willa Marianna akceptuje zwierzęta domowe. Szukając noclegów w Górach warto zwrócić na to szczególną uwagę. Kotlina Kłodzka i jej szlaki turystyczne są idealne na wyjazdy całą rodziną wraz z czworonożnym kompanem podróży.