Noclegi dla rowerzystów w górach - idealne dla aktywnych rodzin z dziećmi!

01.06.2021 - 30.11.2021

W Polsce liczba rowerzystów rośnie wraz z każdym dniem. Coraz więcej Polaków na rower wybiera się również w trakcie wakacji. Nie da się jednak ukryć, że w celu spędzenia udanych aktywnych wakacji — hotel dla rowerzystów musi spełniać kilka wymagań. Na przykładzie pensjonatu Willa Marianna z Dolnego Śląska podpowiadamy, co z punktu widzenia rowerzysty powinno znajdować się w pensjonacie dla fanów jazdy rowerem. 

 

Infrastruktura turystyczna w Sudetach

Dobry hotel w górach to nie wszystko. Aktywne wakacje dla dorosłych nie będą możliwe, jeżeli w pobliżu obiektu nie będzie odpowiedniej infrastruktury! Dla rowerzystów najważniejsza jest bliskość tras rowerowych. Dlatego też weekendowy wypad na rowery w Sudetach to znakomity pomysł. Również dla rodzin z dziećmi. Willa Marianna to pensjonat dla całej rodziny— również ze zwierzętami! Poznaj naszą ofertę na noclegi z psem lub kotem w górach!  W pobliżu znajduje się wiele malowniczych tras pieszych i rowerowych oraz atrakcji turystycznych, w tym trasy Single Track Glacensis.

Zobacz również nasz wpis:

Noclegi w górach z atrakcjami dla dzieci

 

Wypożyczalnia i serwis rowerów górskich

A co zrobić, jeżeli nie masz możliwości zabrania ze sobą roweru na wakacje? Znajdź hotel z wypożyczalnią rowerów! W Willa Marianna oferujemy nie tylko możliwość wypożyczenia roweru na miejscu, ale również i  w naszej wypożyczalni, która znajduje się na Czarnej Górze! Dodatkowo również dbamy o turystów z własnymi jednośladami! Tym, którzy zabierają je ze sobą, oferujemy bezpieczne miejsce do przechowywania roweru oraz serwis! W pensjonacie nie brakuje również miejsca do tego, by rower umyć lub naprawić samemu. W razie potrzeby zapewnimy dostępu do narzędzi.

Inni czytali również o wydarzeniach w Lądku-Zdroju:

Dobre jedzenie - energetyczny posiłek po trasie rowerowej

Nie trzeba być rowerzystom, żeby wiedzieć, że po aktywnym dniu dobrze jest smacznie zjeść! Dlatego też dbamy o gości naszego pensjonatu i zapewniamy noclegi ze śniadaniem. Serwowane w Willa Marianna posiłki są pożywne i zapewniają energii na cały dzień. Serwujemy również posiłki wegetariańskie i bezglutenowe po wcześniejszym ustaleniu.

 

Poznaj naszą pełną ofertę noclegową!

Noclegi dla rowerzytów w Lądku-Zdroju? Poczuj Klimat gór z Willa Marianna

Willa Marianna to certyfikowany bike point, który każdego roku przyciąga dziesiątki rowerzystów oraz rodziny lubiące aktywny wypoczynek. Dlatego też otaczamy ich szczególną gościną. Oferujemy komfortowe noclegi w atrakcyjnej okolicy, w nowocześnie urządzonych pokojach z dostępem do bezprzewodowego Internetu i telewizji. Na terenie obiektu znajduje się również stajnia konna, do której goście obiektu również mają dostęp. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami