Wielkanoc 2023 w Lądku-Zdroju

01.01.2023 - 31.05.2023

Wielkanoc w Górach z tradycyjnym jedzeniem. 

Mamy nadzieję, że tegoroczne pobyty Wielkanocne będą mogły dojść do skutku po kilku latach przerw i przestojów związanych z pandemią. 

W Lądku-Zdroju będą Państwo mogli skorzystać z uroków budzącej się wiosną do życia okolicy, odetchnąć świeżym górskim powietrzem, pospacerować - nacieszyć się wiosną i swobodą.

Ze swojej strony zadbamy o pyszne jedzenie, tradycyjne dania kuchni polskiej z bardziej nowoczesnymi akcentami uwzględniającymi gusta dzieci i osób aktywnych.

Nienachalny program atrakcji pozwoli urozmaicić czas spędzony z rodziną z dala od obowiązków dnia codziennego.

Dlaczego Wielkanoc w Lądku-Zdroju?

Gdyż jest to miasteczko od wieków słynące z zabiegów uzdrowiskowych a także doceniane z powodu pięknego położenia dlatego - Lądek-Zdrój to  idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych!

Nad walorami położenia Lądka-Zdroju rozpływał się w roku 1800 szósty prezydent Stanów Zjednocznonych, John Quincy Adams, pisząć w liście: "Nie widziałem nigdy uzdrowiska, którego położenie miało wygląd bardziej obliczony na zachowanie czy przywrócenie zdrowia niż Lądek”.

Miasteczko położone jest  w południowo-wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, u stóp malowniczych Gór Złotych, Gór Bialskich i Krowiarek, wzdłuż rzeki Białej Lądeckej. Porośnięte zielenią stoki gór, ukształtowanie terenu a także łagodny klimat Lądka sprawiają, że jest on zaliczony do strefy klimatycznej „górskiej dolnej”, uważanej za najlepszą pod wzglętem klimatoterapeutycznym.

Dlaczego Wielkanoc w Willi Marianna?

Ponieważ oferujemy Państwu:

Komfortowe, czyste i ciepłe pokoje. Kuchnię na najwyższym poziomie, dania przygotowywane z wysokiej jakości produktów z dbałością o higienę i wyjątkowy smak na każdym etapie obróbki.

Tradycyjne menu z wykorzystaniem rodzinnych, sekretnych receptur :)

Pakiet atrakcji złożony z przejażdżki bryczką, wspólnego dekorowania pisanek, spotkania z  kucykami dla najmłodszych.

Zaś przedewszystkim: rodzinną, kameralną atmosferę, dla której niektórzy goście wracają do nas wiele lat z rzędu :)

Wielkanoc z dziećmi w Willi Marianna

Willa Marianna to rodzinny ośrodek z licznymi atrakcjami dla dzieci: plac zabaw, sala zabaw, boisko, ogród, kucyki, liczne atrakcje dla dużych i małych  w okolicy oraz fakt, że odwiedzają nas głównie rodziny,  sprawia, że Państwa pociechy z dużą dozą prawdopodobieństwa zawrą tu nowe, "wakacyjne" znajomości, zaś w trakcie pobytu będą świetnie bawić się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach :)

Poznaj naszą ofertę na wakacje w siodle w górach

 

Wielkanoc dla aktywnych w Lądku-Zdroju

Dla tych, których zminy pot oblewa na samą myśl o spędzeniu 3 dni przystole mamy znakomitą wiadomość.

Okolice Lądka-Zdroju to raj dla osób aktywnych: jazda konna, bieganie, jazda na rowerze (MTB, DH, XC, szosa, elektryk), górski trekking, kryty basen, wspinaczka skałkowa... 3 dni świąt na pewno nie wystarczą, by skorzystać ze wszystkich możlwiości!

Rodzinna Wielkanoc w Lądku-Zdroju pełna atrakcji ?

Wypoczynek bez zwiedzania nie ma dla Ciebie sensu? Zatem okolice Willi Marianna na pewno nie będą rozczarowaniem.

Zabytki, atrakcje naturalne (jaskinie, wodospady, formacje skalne), tematyczne parki rozrywki czy też atrakcje utworzone na bazie historycznych budowli - znów 3 dni to za mało by odwiedzić wszystkie! Pamiętaj, że jesteśmy obiektem przyjaznym rodzinom z dziecmi - więcej na temat noclegów z dziećmi

Najpopularniejsze atrakcje regionu to:

Więcej atrakcji okolicy znajdziecie Państwo w zakładce: ATRAKCJE

Pobyt Wielkanocny w górach z psem?

Pamiętajcie, że ZAWSZE możecie nas odwiedzić ze swoim czworonogiem. Zwierzęta domowe są w Willi Marianna zawsze mile widziane!

Pakiety Wielkanocne

Pakiety można rezerwować TUTAJ

 

Poznaj ofertę noclegową Willi Marianna!

Zobacz nasz apartament dla 4-6 osób z antersolą i aneksem kuchennym!