prolt alt text

PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ Z POCHODNIAMI + OGNISKO (opcja)

Wieczorna przejażdżka z pochodniami po Lądku-Zdroju zakończona ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Trasa przejażdżki prowadzi, przez zabytkowe zakątki miasteczka (okolice Basenu Uzdrowiskowego Wojciech, Parku Zdrojowego, Starego Rynku).

Przejażdżka zaczyna się i kończy w Willi Marianna!

Czas trwania: ok 50 minut + 2,5 godziny ognisko

Cena zawiera: przejażdżkę + ognisko: kiełbaski, pieczywo, ogórki, domowy smalec, grzane wino 500 ml/os pełnopłatna, herbata.

Cena: 70 zł/os dorosła, 50 zł/dzieci 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie (jadące na kolanach rodziców)

Dodatkowy dzbanek wina (2 l) - 50 zł

Dodatkowa godzina palenia ogniska: + 50 zł


Cena samego ogniska lub przejażdżki: 40 zł/os dorosła, 25 zł/dzieci 3-12 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń)

prolt alt text

WYCIECZKA BRYCZKĄ DO JASKINI RADOCHOWSKIEJ


Wyruszamy bryczką z Lądka-Zdroju, by przez blisko godzinę podziwiać górskie krajobrazy po drodze do Jaskini Radochowskiej.

Po przybyciu na miejsce czeka nas godzinne zwiedzanie jaskini. Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych, wewnątrz góry Bzowiec (697 m n.p.m.), w soczewce wapienia wczesnopaleozoicznego, na jej styku z łupkami łyszczykowymi. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Trasa do zwiedzania ma ok. 300 metrów, a łączna długość korytarzy to ponad 500 metrów. Część trasy trzeba pokonać przeciskając się przez ciasne szczeliny, co jest dodatkową atrakcją. Zwiedzanie jaskini jest w pełni bezpieczne, także dla małych dzieci (minimalny wiek dziecka 3,5 roku).

W drodze powrotnej zaglądamy przeważnie do Winiarni Radochowskiej.