Jak zaplanować idealny Sylwester w górach? 

01.11.2022 - 31.12.2022

Przyjęcie sylwestrowe to wyjątkowa impreza, którą powinno się dużo wcześniej zaplanować. Sporo osób pragnie spędzić tą szaloną noc z dala od domu. Dużym zainteresowaniem cieszy się Sylwester spędzony w górach. Ośnieżone stoki, przepiękne krajobrazy, a także gościnność - to parę powodów, dla których warto rozważyć spędzenie Sylwestra w górach.  

Sylwester w górach to przepis na wspaniały nowy rok!

Opcja wyjazdu sylwestrowego w góry, jest dzisiaj często wybierana przez rodaków z różnych przyczyn. Kusząca jest głównie wizja zapierających dech krajobrazów, które w zimie prezentują się jeszcze piękniej. Spokój, cisza oraz ośnieżone, majestatyczne szczyty to idealny sposób, żeby móc odpocząć, zapomnieć choć na chwilę o codzienności. Osoby będące miłośnikami zimowych dyscyplin sportowych, cieszą się dodatkowo na myśl o szaleństwie na stoku. 

Jednakże tego rodzaju wypad, warto jest wcześniej zaplanować, gdyż zainteresowanie jest duże. Trzeba zacząć od rezerwacji noclegu. Później powinniśmy przemyśleć kwestię przyjęcia sylwestrowego. W końcu Nowy rok, powinno się godnie przywitać - najlepiej z suto zastawionym stołem, w radosnym towarzystwie i z lampką szampana. W takim przypadku, idealnym rozwiązaniem będą tak zwane pakiety sylwestrowe, w ramach których będziemy mogli skorzystać z opcji kilkudniowego nocowania w górach, ale także co najważniejsze, wzięcia udziału w sylwestrowej imprezie. 

Sylwestrowe aktywności w górach

Góry, to nie tylko piękne widoki, ale również możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Coraz bardziej popularne stają się wyjazdy sylwestrowe, gdzie oprócz zabawy, lampki szampana i tańców, można również skorzystać z innych atrakcji. 

Sylwester na stoku narciarskim

Jeśli kochamy białe szaleństwo i jesteśmy wielbicielami zimowych dyscyplin sportowych i śniegu, są idealne rozwiązanie będzie dla nas stanowić powitanie Nowego Roku na narciarskim stoku. Tę magiczną noc, możemy spędzić na białym szaleństwie, przy akompaniamencie oryginalnej muzyki, na bardzo dobrze przygotowanych na ten dzień, oświetlonych tras narciarskich przy blasku fajerwerków i księżyca. 

Sylwester na szlaku!

Dla osób aktywnych, polecane jest także spędzanie sylwestra na szlaku. W górach, dostępnych jest wiele tras, które warto zobaczyć w zimowej scenerii. Pamiętajmy jednak, iż do takiej wyprawy trzeba się dobrze przygotować: wykonywać ćwiczenia, skompletować potrzebny sprzęt. A wieczorem, po aktywnym dniu, możemy świętować Nowy Rok plackiem po zbójnicku i grzańcem. Aktywnie spędzony Sylwester na świeżym, rześkim powietrzu, na pewno stanowić będzie przyjemną alternatywę dla siedzącego trybu życia. 

Sylwester z rodziną w górach? Zapraszamy do Willa Marianna

Jeżeli marzycie, żeby przywitać kolejny rok pośród górskich, malowniczych krajobrazów, z pewnością zainteresuje Was przygotowana przez nas oferta. W Willi Marianna organizowane są sylwestrowe przyjęcia, w których możecie brać udział. Zapraszamy do spędzenia u Nas Nowego Roku. Jak co roku, w naszej ofercie posiadamy pełen atrakcji pakiet dla dorosłych oraz dzieci. W pakiecie znajduje się 4,5,6 albo 7 noclegów w terminie między 26 grudnia a 2 stycznia. Oferujemy możliwość wzięcia udziału w uroczystej kolacji Sylwestrowej z muzyką mechaniczną, jak również przygotowany specjalnie na tę okazję obiad Noworoczny. 

Podsumowanie

Sylwestra możemy spędzić na wiele różnych sposobów. Wybranie się w góry, jest idealnym pomysłem, aby przywitać Nowy rok w przepięknej scenerii. Góry, dają możliwość spędzenia tej wyjątkowej nocy na tradycyjnym balu, przy kolacji z szampanem i przepysznymi daniami, ale również aktywnie, na stoku narciarskim, czy też na szlaku.